یکی از اهداف کاربران اینستاگرام، از فعالیت در این پلتفرم، افزایش فالوور و نرخ تعامل است. از این رو راه‌های مختلفی برای افزایش فالوور انتخاب می‌کنند. خرید پیج اینستاگرام، خرید لایک و فالوور فیک و … از جمله راه‌هایی است که اغلب افراد تازه‌کار در اینستاگرام از آن استفاده می‌کنند. اما افراد حرفه‌ای اینستاگرام، برای رشد در این پلتفرم از ربات‌های هوشمند استفاده می‌کنند. اما سوال اصلی اینجاست که، بهترین ربات اینستاگرام چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ با ما همراه باشید.

بهترین ربات اینستاگرام

ربات‌های اینستاگرامی، دستیارهای هوشمندی هستند که تمامی فعالیت‌های کاربران را به صورت هدفمند انجام می‌دهند. بهترین ربات اینستاگرام، رباتی است که بتواند فالوورهای جدیدی جذب کرده و تعامل پیج را افزایش دهد. اما حتما می‌دانید که در صورت استفاده از ربات، اینستاگرام شما را جریمه خواهد کرد. پس یک ربات خوب، رباتی است که به وسیله هوش مصنوعی، بتواند رفتار خود کاربر را تقلید کند و رفتار ربات گونه نداشته باشد. در حال حاضر ربات‌های انگشت شماری این ویژگی را دارند که در ادامه بیشتر در این مورد توضیح می‌دهیم.

بهترین ربات اینستاگرام چه ویژگی‌هایی دارد؟

ربات‌های اینستاگرامی با هدف تقلید الگوی کاربران و انجام کارهای هدفمند ساخته شده‌اند و وظایف مختلفی برعهده دارند. برای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام معیارهای مختلفی وجود دارند که این معیارها برای کاربران از اهمیت زیادی برخوردارند. اما مهم‌ترین ویژگی یک ربات اینستاگرام، استاندارد بودن و تطابق آن با قوانین سخت‌گیرانه اینستاگرام است. ویژگی‌های یک ربات خوب عبارتند از:

ارسال کامنت انبوه:

همانطور که می‌دانید کامنت گذاشتن و دریافت کامنت یکی از راه‌های افزایش تعامل است. کامنت گذاشتن زیر پست دیگران به دیده شدن کسب و کار شما کمک کرده و آن‌ها را به بازدید از پیج شما ترغیب می‌کند. بنابراین کامنت مارکتینگ هدفمند باعث جذب فالوور می‌شود. اما تشخیص جامعه هدف و گذاشتن کامنت مرتبط با پست، ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد. البته نیاز نیست نگران باشید! ربات‌های اینستاگرامی برای این کار ساخته شده‌اند.

مدیریت پیام‌های دایرکت:

پاسخ دادن به پیام‌های دایرکت اینستاگرام یکی از راه‌های تشخیص فعالیت کاربران توسط الگوریتم اینستاگرام است. اگر پیج کسب و کار شما فالوور زیادی داشته باشد، ممکن است جواب دادن به پیام‌ها برای شما خسته‌کننده باشد. اما ربات‌های اینستاگرامی می‌توانند وظیفه پاسخ‌گویی به دایرکت را برعهده بگیرند. به زودی در یک مقاله جداگانه به صورت کامل، نحوه مدیریت دایرکت توسط ربات را برایتان شرح خواهیم داد.

لایک کردن پست های دیگران:

پیشتر اشاره کردیم که لایک و کامنت دو عامل مهم در تعامل با دیگر کاربران اینستاگرام است. لایک کردن پست‌های فالوورها یا افراد ناشناس نرخ تعامل پیج شما را افزایش می‌دهد. از این رو اگر قصد دارید به صورت حرفه‌ای در این پلتفرم فعالیت کنید، از لایک کردن پست‌های دیگران غافل نشوید. اما چه زمانی لایک کردن می‌تواند برای شما فالوور جدید جذب کند؟ ربات‌های اینستاگرام دارای قابلیت تشخیص مخاطبان هدف هستند، از این رو بهتر است این کار را به یک ربات هوشمند بسپارید.

مشاهده استوری دیگران:

یکی از ویژگی‌های بهترین ربات اینستاگرام، مشاهده کردن استوری کسانی است که آن‌ها را فالو می‌کنید. اینکار علاوه بر ایجاد حس دوستانه بین شما و فالووینگ‌هایتان، میزان تعامل پیج شما را نیز افزایش می‌دهد.

حذف فالوور فیک:

حذف فالوور فیک از جمله فاکتورهای مهمی است که بهترین ربات اینستاگرام باید داشته باشد. فالوورهای فیک، هیچگونه تعاملی با پیج شما ندارند و حضور آن‌ها میزان تعامل پیج شما را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد.

پیدا کردن و حذف فالوورهای فیک در پیج‌هایی که فالوور بالایی دارند، سخت و زمان‌بر است. البته اگر از ربات هوشمند استفاده کنید، تنها با چند کلیک ساده و در مدت زمان کم شاهد حذف دسته جمعی فالوور های فیک خود هستید.

فالو و آنفالو کاربران:

برخی از کاربران برای افزایش فالوورهای خود از روش فالو و آنفالو استفاده می‌کنند. این روش قدیمی برای برخی از کسب و کارها ممکن است کاربردی باشد و برای برخی دیگر نه. اگر تا به حال از این روش استفاده کرده باشید حتما متوجه شده‌اید که روش فالو و آنفالو ممکن است کمی زمانبر باشد. از آنجایی که یک ربات قرار است کارهای یک کاربر عادی را انجام دهد، پس بهترین ربات اینستاگرام نیز باید این قابلیت را داشته باشد.

پست گذاری زمانبندی شده:

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که یک تقویم محتوایی دارید و بر اساس این تقویم محتوای پیج خود را منتشر می‌کنید، حتما به یک دستیار هوشمند نیاز خواهید داشت. این امکان وجود دارد که بخاطر مشغله کاری یا عدم دسترسی به گوشی، نتوانید محتوای مورد نظر را در زمان مورد نظر منتشر کنید. اما با داشتن یک ربات هوشمند که دارای توانایی انتشار پست زمانبندی شده است، دیگر لازم نیست نگران ایجاد بی‌نظمی در برنامه محتوایی خود باشید.

دانلود از اینستاگرام:

یک ربات همه‌کاره اینستاگرام بایستی تمامی خدمات مدیریت پیج را به کاربر خود ارائه دهد. یکی از این خدمات، دانلود پست، استوری، لایو و… از اینستاگرام است. البته ممکن است برخی افراد به جای استفاده از ربات، ترجیح دهند که از روش اسکرین‌شات و اسکرین‌رکورد استفاده کنند. اما باید به این نکته توجه کنید که در روش دانلود از اینستاگرام به وسیله ربات، خروجی تصاویر و ویدیوها در مقایسه با روش دیگر، از کیفیت خیلی خوب برخوردار خواهند بود.

ارسال دایرکت انبوه:

دایرکت مارکتینگ یکی از روش‌های رایج پیشرفت در اینستاگرام است که اغلب افراد فعال در این حوزه از آن استفاده می‌کنند. در روش دایرکت مارکتینگ، یک پیام تبلیغاتی نوشته شده و به دایرکت فالوورهای پیج ارسال می‌شود. ارسال پیام در دایرکت یکی از روش‌های افزایش تعامل و افزایش بازدید پیج است. شما می‌توانید با ربات هوشمند اینستاگرام، تنها با چند کلیک متن دلخواه خود را برای تمامی فالوورهای خود بفرستید و آن‌ها را با کسب و کار خود آشنا کنید.

حال که با ویژگی‌های یک ربات خوب آشنا شدید، در ادامه بهترین ربات اینستاگرام را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی بهترین ربات اینستاگرام برای اندروید:

در این بخش از مقاله قصد داریم چند ربات اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا به راحتی بتوانید بهترین ربات اینستاگرام برای کسب و کار خود را انتخاب کرده و بر روی پیج خود ربات مد نظر را راه اندازی کنید.البته خود شما هم می‌توانید با جستجوی کلمه (ربات اینستاگرام) در موتور جستجوی گوگل، اطلاعات دلخواه را در مورد ربات‌های برتر به دست آورید، تا بتوانید بهترین تصمیم را در انتخاب ربات اینستاگرامی بگیرید.

اینبو بهترین ربات اینستاگرام:

یکی از بهترین سایت‌های فروش ربات اینستاگرام، وب‌سایت اینبو می‌باشد. تیم اینبو با طراحی یک ربات همه‌کاره به خوبی توانسته‌اند نیازهای هر کاربر اینستاگرامی را برآورد کنند. اما این ربات چه امکاناتی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد؟

 1. تشخیص افراد آنلاین و تعامل با آن‌ها
 2. حذف فالوور فیک
 3. ریپلای کردن استوری
 4. مدیریت دایرکت
 5. دایرکت و کامنت انبوه
 6. پست زمانبندی شده
 7. فالو و آنفالو هدفمند
 8. بازدید استوری به صورت انبوه
 9. جذب فالوور بر اساس مکان جغرافیایی
 10. جذب فالوور بر اساس جنسیت
 11. جذب فالوور بر اساس هشتگ
 12. حذف کامنت‌های توهین آمیز
 13. لایک کامنت‌ها
 14. مطابق با آخرین الگوریتم‌های اینستاگرام

ربات اینستاساز:

اینستاساز یکی از بهترین ربات های اینستاگرام بوده که از قدمت بالایی نیز برخوردار می‌باشد. توصیه می‌شود از این ربات برای جذب فالوور و آنالیز فالوورهای جدید استفاده کرده و از داده‌های آن برای هدف‌گذاری افزایش فالوور استفاده کنید. برخی مزایای این ربات عبارتند از:

 1. ارائه گزارش روزانه از جذب فالوور
 2. جذب فالوور هدفمند بر اساس جنسیت
 3. جذب فالوور هدفمند بر اساس هشتگ
 4. جذب فالوور هدفمند بر اساس لوکیشن
 5. امکان ارسال پست زمانبندی شده
 6. ارسال پیام دایرکت
 7. سه روز مهلت تست رایگان

ربات های فالوور:

ربات های فالوور یکی از ربات‌های خوب اینستاگرام است که قابلیت‌های خوبی دارد. با اینکه بسیاری از کاربران از کارکرد کلی این ربات راضی هستند، اما نظرهای منفی درباره رابط کاربری این برنامه روز به روز در حال افزایش است. ویژگی‌های برجسته این اپلیکیشن عبارتند از:

 1. فعالیت کردن بر اساس هدف گذاری های دلخواه
 2. ارسال پیام دایرکت به صورت انبوه
 3. ارسال کامنت
 4. ارائه گزارش جذب فالوور

بهترین ربات اینستاگرام را بر اساس چه معیارهایی انتخاب کنیم؟

همانطور که می‌دانید پلتفرم‌های ارائه خدمات ربات روز به روز درحال افزایش است. اما چیزی که باید به آن توجه کرد این است که آیا این پلتفرم قابل اعتماد است؟ از آنجایی که برای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام معیارهای زیادی وجود دارد، بایستی خودتان نیز آن‌ها به بررسی کنید. اما ما در تست‌هایی که انجام دادیم به فاکتورهای مهمی رسیدیم که شما نیز می‌توانید این موارد را در اولویت‌های خودتان در انتخاب ربات لحاظ کنید.

 1. امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران
 2. پشتیبانی و وجود راه‌های ارتباط قبل و بعد از خرید
 3. انجام تست قبل از خرید اشتراک
 4. بررسی تعرفه‌ها
 5. رابط کاربری مناسب و پوشش دادن اکثر امکانات اینستاگرام
 6. راهنمایی و آموزش استفاده از ربات اینستاگرام
 7. قابلیت جایگزینی روش‌های پرهزینه مانند تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام
آیا ربات اینستاگرام واقعا هوشمند است؟

بله ربات‌های اینستاگرام به وسیله هوش مصنوعی طراحی شده‌اند و به عنوان دستیار هوشمند اینستاگرامی با توجه به اهداف شما برنامه‌ریزی می‌کنند.

آیا ربات اینستاگرام بدون اکشن بلاک وجود دارد؟

بله. با توجه به آپدیت‌های اخیر اینستاگرام، بسیاری از ربات‌ها قادر به فعالیت نیستند. اما ربات اینبو یک ربات سازگار با الگوریتم بوده که تا به حال مشکل‌ساز نشده است.

خرید ربات اینستاگرام همه کاره برای چه کسانی مناسب است؟

خرید ربات در کل برای کسانی مناسب است که زمان کافی برای فعالیت در اینستاگرام ندارند. این ابزار برای صاحبان کسب و کار و همچنین ادمین‌های حرفه‌ای مناسب است. ربات همه‌کاره بهترین ابزار برای کسانی است که دوست دارند با هزینه کم فالوورهای خود را افزایش دهند.

نتیجه‌گیری:

به انتهای مقاله معرفی بهترین ربات اینستاگرام رسیدیم. امیدواریم نکات ارائه شده در مقاله به شما در انتخاب و خرید بهترین ربات اینستاگرام کمک کند. به نظر شما باید به چه نکات دیگری در انتخاب ربات اینستاگرام توجه کرد؟

4.9/5 - (13 امتیاز)