حذف دسته جمعی فالوور های فیک در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. همه‌ی ما می‌دانیم که “آهن فقط با زنگ آهن کاملا نابود می‌شود” و هر چیزی نیازمند رسیدگی است. در این مقاله به بررسی بهترین برنامه حذف دسته جمعی فالوور می‌پردازیم تا مانع از زنگ زدن پیج شما به وسیله‌ی فالوورهای فیک باشیم.

روش های حذف دسته جمعی فالوور های فیک

راه‌های زیادی برای حذف فالوور فیک وجود دارد و هر کدام از این راه‌ها ممکن است برای شما مناسب باشد. در ادامه‌ی این بخش این ابزارها را معرفی و مزایا و معایب آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

برنامه حذف دسته جمعی فالوور

اولین ابزاری که برای حذف دسته جمعی فالوور های فیک به ذهن بیشتر ما می‌رسد برنامه‌های اندرویدی هستند. این برنامه‌ها به صورت کلی به 2 دسته تقسیم می‌شوند و تفاوت‌های مهمی با هم دارند. همین تفاوت‌ها باعث می‌شود که استفاده از هر کدام از آن‌ها نتایج متفاوتی روی پیج نشان دهد.

1. اپلیکیشن‌های تشخیص فیک

اگر داخل بازار یا گوگل پلی به دنبال برنامه‌ی حذف فالوور فیک گشته باشید، با تعداد زیادی از این برنامه‌ها مواجه خواهید شد. این برنامه‌ها معمولا بر اساس آموزش‌های قدیمی ساخته می‌شوند و ممکن است با استفاده کردن از آن‌ها پیج خود را دچار مشکل کنید. از طرفی این برنامه‌ها رایگان هستند و با کمی جستجو می‌توان جایگزینی برای آن پیدا کرد.

مزایا و معایب این برنامه‌ها باعث شده است تا یک انتخاب عالی برای کسانی باشد که از دست رفتن پیج برایشان مهم نیست. این ابزارها ممکن است برای بررسی سریع پیج‌های دیگران بی خطر باشند اما توصیه نمی‌کنیم از آن‌ها برای بررسی پیج خود استفاده کنید.

2. ربات‌های اینستاگرامی

ربات‌ها نوع جدیدی از برنامه‌ها هستند که به صورت انحصاری برای انجام یک کار خاص ساخته شده اند. تفاوت آن‌ها با برنامه‌های عادی در چند مورد خاص است.

  1. ربات‌های اینستاگرام همراه با الگوریتم کار می‌کنند. برنامه نویسی این ربات‌ها به نوعی است که در هنگام فعالیت مانع از جریمه شدن پیج توسط اینستاگرام می‌شوند.
  2. پروژه‌هایی در حال رشد هستند. با هم آپدیت اینستاگرام، ربات‌ها هم بهتر می‌شوند تا به کاربران در انجام کارهای اینستاگرامی کمک کنند.
  3. پشتیبانی دارند و به شما در حل مشکلات پیج کمک می‌کنند.

ربات اینستاگرام در مقایسه با سایر اپلیکیشن‌ها بی خطر است و یک گزینه خوب برای کسانی به شما می‌رود که نمی‌خواهند پیج خود را به خطر بیاندازند.

سایت حذف دسته جمعی فالوور های فیک

مزایای سایت حذف دسته جمعی فالوور های فیک

در کنار برنامه‌هایی که کار تشخیص و حذف دسته جمعی فالوور های فیک را انجام می‌دهند، برخی سایت‌ها هم توانایی انجام این کار را دارند. سایت‌ها نسبت به برنامه‌ها از چند جهت بهتر هستند:

  1. هر کسی با هر امکاناتی می‌تواند از سایت استفاده کند و نیازی نیست حتما گوشی اندروید یا کامپیوتر ویندوز داشته باشید.
  2. قدرت سخت افزاری نیاز ندارد. حتی با گوشی‌های قدیمی هم به سادگی می‌توان از خدمات سایت حذف دسته جمعی فالوور های فیک استفاده کرد.
  3. می‌توانید از چند دستگاه به اکانت خود وصل شوید و تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهید.

سایت‌ها در مقایسه با برنامه‌ها و ربات‌ها محبوب‌تر بودند. آن‌ها تمام مزیت‌های این برنامه‌ها را داشتند و می‌توانستند کارهای دیگری را هم انجام دهند. کار کردن با آن‌ها راحت بود و نیازی نبود تا کاربران به دنبال برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای ایفون یا نرم افزار مخصوص ویندوز یا مک باشند. نمونه‌ی موفق از سایت حذف فالوور فیک، اینبو بود که علاوه بر ارائه‌ی خدمات برای اندروید، نسخه‌ی تحت وب هم داشت تا بتواند پشتیبان تمام کاربران خود باشد.

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای ایفون

پیدا کردن برنامه‌های تخصصی برای ایفون در کشور ما کمی سخت است. متاسفانه این قانون شامل حال برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای ایفون هم می‌شود. پیشنهاد ما برای سیستم عامل ios، استفاده از سایت است تا بدون نگرانی از موارد دیگر، به سادگی مشکل خود را حل کنید.

مشکل دیگری که پیدا کردن یا دانلود برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای ایفون دارد، آپدیت نشدن برنامه در طول زمان است. برنامه‌هایی که به عنوان دستیار اینستاگرام برای ایفون ساخته می‌شود معمولا تستی و به صورت رایگان است. این عامل که برای کاربران یک مزیت به شمار می‌رود، باعث می‌شود توسعه‌ی برنامه یا بهتر کردن آن برای برنامه نویسان پروژه زیان آور باشد. استفاده از سایت این مشکل را به سادگی حل می‌کند.

حذف دسته جمعی فالوور های فیک چه تاثیری روی پیج دارد؟

همه چیز در اینستاگرام به تعامل ختم می‌شود. اگر می‌خواهید فالوورهای خود را بیشتر کنید یا فروش خود را افزایش دهید، اگر بازدیدکننده می‌خواهید یا قصد برندینگ دارید، باید تعامل داشته باشید. این تعامل با گذشت زمان بیشتر خواهد شد و به شما کمک خواهد کرد تا به اهداف خود برسید و یک پیج قوی و رو به رشد برای خود بسازید. تعامل در حالت عادی به مرور زمان بیشتر می‌شود و شما بیشتر شناخته می‌شوید؛ اما این قانون استثناهایی هم دارد. فالوورهای فیک یکی از استثناهاست.

الگوریتم اینستاگرام به گونه‌ای ساخته شده است تا فقط به محتواهای خوب اجازه‌ی رشد بدهد. کیفیت محتوا هم بر اساس تعامل مخاطب تعیین می‌شود. اگر الگوریتم به صورت اتفاقی کاربرانی را انتخاب کند که فیک هستند، شما تعاملی نخواهید گرفت و پست شما به قسمت بزرگی از فالوورهای خودتان هم نمایش داده نمی‌شود. در این حالت رسیدن به اکسپلور یا گرفتن بازدید از سایر روش‌ها مثل صفحه ریلز یا انتهای صفحه هوم غیر ممکن خواهد شد.

حذف دسته جمعی فالوور های فیک علاوه بر این که به صورت مستقیم روی بازدید پست تاثیر دارد، می‌تواند بازدید استوری، راحتی در رسیدن به اکسپلور، افزایش فالوور و موارد بسیاری را در پیج تحت تاثیر قرار دهد.

با حذف دسته جمعی فالوور های فیک می‌توانید از این اتفاق جلوگیری کنید. شاید پیدا کردن یک سایت یا برنامه حذف دسته جمعی فالوور کمی سخت باشد اما قطعا ارزش وقت گذاشتن را دارد. وقتی که یک سرویس خوب برای پاکسازی فالوور فیک پیدا کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر 6 ماه یک بار آن را تمدید کنید. هزینه‌ی این سیستم‌ها هم زیاد نیست و می‌توان با کمتر از 150 هزار تومن کارهای لازم برای حذف فیک در یک سال را انجام داد.

تمام پیج ها به حذف دسته جمعی فالوور های فیک نیاز دارند؟

فالوورهای فیک یک مشکل برای هر نوع پیجی هستند. مشکل اینجاست که این زامبی‌ها از ناکجا آباد پیدا می‌شوند و برای گرفتن آن‌ها نیازی به خرید کردن ندارید. حتی ممکن است رقیب شما برای این که پیج شما را دچار مشکل کند، این فالوورها را برای شما خریداری کند.

قضیه فالوور فیک فقط به همین مورد محدود نیست. بعضی از کاربران در طول زمان اکانت کمتر به اکانت خود برمیگردند یا به خاطر دلایلی برنامه را پاک می‌کنند و اکانت آن‌ها بدون ادمین می‌ماند. چند ماهی طول می‌کشد تا این فالوورها روی هم جمع شوند و پیج را دچار مشکل کنند.

راه حل این مشکل، داشتن یک برنامه‌ی منظم برای حذف دسته جمعی فالوور های فیک است. همانطور که در قسمت قبل گفتیم، هر پیجی نیاز دارد تا 2 بار در سال فالوورهای فیک خود را حذف کند. برای بررسی اثربخشی این کار هم می‌توانید از لیست زیر استفاده کنید.

تاثیر حذف دسته جمعی فالوور های فیک روی نرخ تعامل استاندارد یک اکانت

همیشه تلاش کنید تا با روش‌های افزایش تعامل، پیج خود را بالاتر از سطح رقبا نگه دارید. زمانی که بعد از حذف فالوورهای فیک به حد خوبی از تعامل با مخاطبان خود رسیدید، می‌توانید از ترفندهای معرفی شده در مقاله‌ی افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید تا پیج خود را به سادگی بالا ببرید.

4.1/5 - (192 امتیاز)