آیا حذف فالوور فیک می تواند به پیجمان آسیبی برساند ❓

✔️ خیر ، علاوه بر اینکه به پیج شما آسیبی نمی زند در واقع پیج شما را از نظر اینستاگرام معتبر تر می کند چون اینستاگرام پیج هایی را دوست دارد که در واقع اصلا فالوور فیک نداشته باشند.

آیا می توانیم به صورت دستی فالوور های فیک خود را حذف کنیم ❓

✔️ بله می توانید به راحتی فالوور های فیک خود را تشخیص داده و سپس آنها را از بخش فالوور های خود به اصطلاح remove کنید. ولی توجه داشته باشید که این کار خیلی طول می کشد شاید ماه ها باید زمان صرف کنید تا بصورت دستی از شر فالوور های فیک خود خلاص شوید.

آیا برنامه یا رباتی برای حذف فالوور فیک وجود دارد ❓

✔️ بله ، شما می توانید با استفاده از ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام در طول چند روز از شر فالوور های خود خلاص شوید.

بیایید با همدیگر این را قبول کنیم که همه ما روزی به فکر این بودیم که فقط در طی چند روز در اینستاگرام فالوور های پیج خود را بصورت انبوه افزایش دهیم (در واقع توی چند روز می خواستیم معروف شویم!) و به خاطر همین به افزایش فالوور فیک اینستاگرام روی آوردیم.

به راستی همه ما توانستیم به هدف خود برسیم ، یعنی در عرض چند روز توانستیم تعداد دنبال کننده های خود را بصورت خیلی انبوه بالا ببریم ولی آیا این کار واقعا به نفع ما بود؟

همزمان با افزایش تعداد دنبال کننده های خود شاهد کاهش شدید بازدید کننده های پیج شدیم ولی قرار نبود قضیه اینگونه به پیش برود مگر نه؟

به لطف برخی افراد سودجو هر روز در اینستاگرام به منظور کسب درآمد از این روش پیج هایی ایجاد شدند که فقط کارشان دنبال کردن افراد بود. یعنی قضیه از این قرار بود که شما می توانستید پیجی را از صفر باز کرده و با استفاده از آن پیج برای خودتان به اصطلاح سکه جمع کنید و بلافاصله این سکه ها را به اکانت اصلی خودتان انتقال دهید و از این طریق بتوانید فالوور های خود را افزایش دهید.

ولی مشکل اصلی این ایده این بود که پس از گذشت چند روز متوجه می شدید که دنبال کننده های شما صرفا یک عدد محسوب می شوند و قادر به انجام هیچ فعالیتی نیستند. زیرا پشت تمامی پیج هایی که شما را یک زمانی دنبال کرده بودند هیچ انسانی ننشسته یعنی دیگر بدون فعالیت هستند.

مزایای حذف فالوور فیک چیست؟

اینستاگرام همانند سایر شرکت های بزرگ الگوریتم های خاص خودش را دارد ، برای مثال اگر شما بخواهید پیجتان به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کند باید تمامی قوانین اینستاگرام را رعایت کنید.

یکی از مهمترین قوانین ، نداشتن فالوور فیک در پیج می باشد. ، اگر پیج شما فاقد فالوور فیک باشد به مراتب شانس بیشتری برای رفتن به اکسپلور اینستاگرام نسبت به سایر پیج ها دارد.

علاوه بر راه یافتن به اکسپلور اینستاگرام ، اگر پیج شما دارای فالوور فیک باشد ، اینستاگرام هیچ اجازه ای به افزایش فالوور واقعی پیج شما نمی دهد ، یعنی شما دیگر نمی توانید از طریق تولید محتوا در اینستاگرام فالوور های واقعی خود را افزایش دهید.

چگونه می توانیم از شر فالوور فیک رها شویم؟

در گذشته اگر می خواستید شخصی ، دیگر پیج شما را دنبال نکند هیچ راهی جز بلاک کردن آن فرد یا پیج نداشتید ولی در آپدیت های اخیر اینستاگرام شاهد قابلیت جدید (remove) شدیم ؛ یعنی شما می توانید با استفاده از این قابلیت به راحتی و بدون محدودیت از شر فالوور های فیک خود خلاص شوید.

ولی همانطور که می توانید حدس بزنید اگر بخواهید واقعی بودن تک به تک دنبال کننده های خود را چک کنید باید چندین هفته یا شاید چندین ماه زمان صرف کنید که این کار به هیچ وجه توصیه نمی شود.

برای مثال فرض کنید اگر شما در پیج 10 هزار نفری خود 5 هزار نفر دنبال کننده فیک داشته باشید و اگر بخواهید تک به تک آنها را چک کنید و برای هر پیج فقط یک دقیقه وقت بگذارید ، باید چیزی بیش از 83.5 ساعت وقت صرف کنید! پس راه حل چیست؟

به صورت کلی برای رفع این مشکل دو راه حل پیش رو دارید:

  1. می توانید به صورت کلی دیلیت اکانت کرده و از اول شروع کنید.
  2. دومین راه حل که راه حل پیشنهادی ما نیز هست استفاده کردن از ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام می باشد.

ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

انسانها وقتی به مشکلی برمی خورند که راه حل آن تکرار بسیار زیاد است (مخصوصا در اینترنت) به ربات ها روی می آورند ، ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام نیز رباتی است که بر اساس معیار های فالوور فیک ، تمامی فالوور های فیک پیج شما را در عرض چند روز remove می کند.

چگونه از ربات حذف فالوور فیک اینستاگرام استفاده کنیم؟

حذف فالوور فیک

برای استفاده کردن از ربات اینستاگرام حذف فالوور فیک کار سختی را پیش رو ندارید ، کافی است ابتدا در ربات اینستاگرام ثبت نام کرده و سپس تیک حذف فالوور فیک را زده و ربات را استارت کنید.

اگر هرگونه سوال و یا مشکلی در این زمینه داشتید می توانید جهت مشاوره با شماره 09907337390 تماس بگیرید.