در این مقاله نحوه‌ی گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام به صورت کامل توضیح داده شده است. حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید چندین عکس را به صورت همزمان در استوری خود قرار دهید. مثلا زمانی که می خواهیم دو عکس را با هم مقایسه کنیم نیاز است تا آن‌ها را در یک استوری بیاوریم تا کاربر بتواند به راحتی آنها را با هم مقایسه کند. برای انجام این کار چند راهکار وجود دارد که در ادامه به توضیح هر کدام از آنها می پردازیم.

گذاشتن چند عکس در یک استوری اینستاگرام

اینستاگرام روزانه آپدیت‌های متعددی را منتشر می کند که باعث می شود روزانه برای ما سوال‌های متعددی پیش بیاید. یکی از موضوعاتی که امروزه در بین کاربران بسیار رایج است؛ این است که چگونه چند تصویر را به صورت همزمان در استوری خود قرار دهند و سپس استوری خود را منتشر کنند. حال با توجه به جدیدترین آپدیت‌های اینستاگرام این موضوع را به صورت کامل توضیح می دهیم.

 • ابتدا اینستاگرام خود را باز کنید.
 • سپس وارد قسمت استوری اینستاگرام خود شوید.
گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام 1
 • در سمت راست صفحه تعدادی آیکون نمایش داده می شود. بر روی آیکونی که در تصویر پایین نمایش داده شده کلیک کنید.
گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام  2
 • پس از کلیک بر روی این گزینه، همانند تصویر پایین تعدادی گزینه برای شما نمایش داده می شود. یکی از آنها را انتخاب کنید. در این بخش در واقع به شما نشان میدهد که می خواهید چه تعداد تصویر در یک صفحه ی استوری خود قرار دهید. در نهایت یکی از آنها را انتخاب می کنید.
گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام  3
 • حال که یکی از تقسیم بندی ها را انتخاب کردید، شکل صفحه نمایش تغییر داده می شود. در هر بخش به صورت جداگانه می توانید تصویری را انتخاب کنید. این تصویر را میتوانید در لحظه عکس بگیرید و قرار دهید و یا این که از قسمت گالری گوشی استفاده کنید. در تصویر زیر قسمت گالری نمایش داده شده است.

شما حتی می توانید تصاویر استوری دیگران را نیز استوری کنید. برخی از کاربران برای استوری کردن استوری دیگران، از اسکرین شات استفاده می کنند که پیشنهاد می کنم به جای آن از مقاله ی زیر استفاده می کنید.

استوری کردن استوری دیگران

 • زمانی که تصویر را قرار دادید و پشیمان شدید و می خواستید پاک کنید، می توانید بر روی گزینه ی نمایش داده شده کلیک کنید.
 • هر کدام از بخش ها را که تکمیل می کنید، مقداری از فضای دایره ای رنگ می شود.
 • اگر تک به تک قسمت ها را تکمیل کردید و در آن ها تصویر قرار دادید، در پایین صفحه دکمه ای برای شما نمایش داده می شود. بر روی آن کلیک کنید.
 • اگر هم مایل بودید که کلا همه چیز را حذف کنید و هیچ استوری منتشز نکنید، باید بر روی علامت ضربدر در بالای صفحه کلیک کنید.
 • این علامت قرار اداده شده است تا در صورتی که خواستید، حالت استوری را عوض کنید یا تعداد تقسیم بندی های آن را تغییر دهید، از آن استفاده کنید.
 • در نهایت به صفحه ی استوری ها منتقل می شوید. با کلیک کردن بر روی آیکون نشان داده شده در تصویر، استوری شما منتشر خواهد شد.

حتما بخوانید: حذف پست در اینستاگرام

دانلود استوری چند قسمتی

حتما تا به حال خواسته‌اید تا چند استوری را به طور یکجا دانلود کنید. برای اینکه این کار را انجام دهید باید چند کار ساده را انجام دهید. ما قبلا در مقاله‌ای آموزش دانلود چند استوری به طور یکجا را خدمت شما دادیم. برای خواندن مقاله‌ای که گفتیم فقط کافیست تا به لینک زیر بروید:

دانلود پست و استوری اینستاگرام

سوالات متداول

🔔گذاشتن چند عکس در استوری با خود استوری اینستاگرام تفاوتی دارد؟

خیر دقیقا مانند استوری اینستاگرام است.

🔔می توانم برای تک تک تصایر تغییراتی ایجاد کنم؟

خیر این امکان وجود ندارد. اگر می خواهید تغییری در تصویر بدهید، باید قبل از لود کردن آن این تغییرات را ایجاد نمایید.

🔔می تونم برای هر عکس یک موزیک بزارم؟

خیر امکانش نیست. شما می تونید برای تمامی تصاویر تنها یک آهنگ بزارید.

🔔این قسمت برای من نمایش داده نمیشه، چیکار کنم؟

اینستاگرام خودتون رو به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

نتیجه گیری

همواره راه‌های متعددی وجود دارد که از طریق آنها می توانید تغییرات زیبایی شناسی را دراستوری اینستاگرام خود اضافه کنید. در این مقاله به بهترین راه‌ برای گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام‌ بیان شده است. با این حال برای دریافت جدیدترین به روزسانی‌ها با ما همراه باشید.

2.8/5 - (21 امتیاز)