پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام به یکی از دغدغه های کاربران تبدیل شده است. حتما برای شما هم پیش آمده که زمانی در زیر پستی کامنتی گذاشته اید و حالا می خواهید که کامنت مورد نظر را حذف کنید. اما اسم پیج را فراموش کرده اید. حتی برخی از کاربران اسم پیج را میدانند، اما نمیدانند که زیر کدام پست کامنت گذاشته اند و به خاطر تعداد زیاد پست ها نمیتوانند تک به تک آنها را جستجو کنند. در این صورت نمیدانند چکار کنند. من در این مقاله به وسیله ی راه های مختلفی به شما نشان میدهم که چگونه کامنت خودتان را پیدا کنید.

راه اول برای پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام

یکی از راه هایی که خود اینستاگرام در اختیار کاربران قرار داده است، اطلاعاتی است که خود برنامه ی اینستاگرام میدهد. برای دسترسی به این اطلاعات باید مراحل زیر را طی کنید. برای انجام این راه حل باید 5 دقیقه وقت بگذارید.

پیش از شروع این راه حل شما نیاز به پسورد پیج خود دارید. پس اگر پسورد پسج خود را فراموش کرده اید، حتما در ابتدا آن را بازیابی کنید. برای بازیابی پسورد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدن استوری اینستا بدون فهمیدن طرف مقابل

 • ابتدا وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید.
 • بر روی آیکون سه خط در بالای صفحه کلیک کنید.
 • به قسمت تنظیمات بروید.
 • بر روی گزینه ی security کلیک کنید.
 • در بخش دیتا گزینه ی download data ر ا انتخاب کنید.
گزینه ی download data ر
 • هم اکنون از شما یک ایمیل می خواهد تا لینک دانلود اطلاعات را به ان ارسال کند.
ثبت جیمیل برای پیدا کردن کامنت خودم در اینستا
 • گزینه ی request download را بزنید.
رکواست دانلود برای پیدا کردن کامنت در اینستاگرام
 • سپس باید رمز اکانت خود را وارد کنید.
پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام 5
 • در نهایت گزینه ی done (انجام شد را بزنید)
 • حال باید وارد جیمیل خود شوید. پیامی به شکل زیر برای شما ارسال شده است.

وارد حساب جیمیل خود شوید

پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام 4
 • وارد پیام شده و گزینه ی download data را بزنید.
پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام 2
 • به صورت اتوماتیک شما را وارد صفحه ای می کند از شما می خواهد که نام کاربری و رمز عبور اکانتی که می خواهید اطلاعاتش را دانلود کنید، وارد کنید.
نام کاربری و رمز عبور حسابی که یم خایهد کامنت ها را پیدا کنید
 • هم اکنون به صفحه دانلود دیتا منتقل شده اید. روی گزینه آبی رنگ download data کلیک کنید.
گزینه آبی رنگ download data
 • فایل اطلاعات بارگیری می شود.

هم اکنون تمامی اطلاعات شما در دسترس هست و میتوانید به راحتی مشاهده کنید که زیر چه پست هایی کامنت گذاشته اید و بعد به راحتی آن پست ها را پیدا کرده و کامنت خود را حذف کنید.
امیدوارم که از این راه حل بتوانید به راحتی استفاده کنید.

راه حل دوم برای پیدا کردن کامنت ها در اینستاگرام

این راه حل برای همه ی حساب های شخصی کارایی ندارد. شما حتما باید حسابی بیزینسی و یا پابلیک داشته باشید تا بتوانید از این راه حل استفاده کنید.

در مرورگر اسم پیج خود را سرچ کنید.

پیدا کردن کامنت های خودم در اینستاگرام

تمامی اطلاعات مربوط به پیج شما را برای شما نمایش میدهد که حالا نیاز است تک تک تب ها را باز کنید و کامنت خود را پیدا کنید. در این روش شما به مراتب سختی بیشتری می کشید اما خب برای افرادی که خیلی پیدا کردن کامنتشان مهم است، راه حل خوبی است. یکی از مهم ترین ویژگی های این راه حل این است که گاهی اوقات حت کامنت هایی را که حذف کرده اید باز هم نمایش میدهد.

دانلود پست و استوری اینستاگرام

من پیشنهاد می کنم برای یکبار هم که شده این روش را امتحان کنید. میبینید که برخی اوقات تصاویر پروفایلی را که عوض کرده اید، باز هم نمایش میدهد. در حال حاضر راهی برای حذف آنها از صفحه ی گوگل به صورت کامل وجود ندارد.

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش شده تا تمامی راه حل های مناسب برای یافتن کامنت ها توضیح داده شوند. در صورتی که اینستاگرام بروزرسانی در این زمینه انجام دهد، سریعا آن را به اطلاع شما می رسانیم. اگر پرسشی بود آن را در قسمت کامنت ها مطرح کنید تا نویسنده محترم در اسرع وقت به شما پاسخ دهد.

3.4/5 - (127 امتیاز)