تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید استوری دیگران را در پیج خود استوری خود کنید؟ استوری اینستاگرام قابلیتی است که مورد توجه کاربران بسیار زیادی قرار دارد؛ به همین دلیل محتواهای جذابی در این بخش منتشر می‌شوند. در این مقاله یاد می‌گیرید چگونه استوری‌های دوستان، آشنایان و کاربران دیگر را به راحتی در پیج خود منتشر کنید.

استوری کردن استوری دیگران در بروز رسانی جدید اینستاگرام

همانگونه که گفتیم اینستاگرام در بروز رسانی های جدید خود این امکان را فراهم کرده تا بدون استفاده از راه های دیگر اقدام به استوری کردن استوری دیگران در پیج خود کنید.

مقاله پیشنهادی : دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

همانطور که میدانید اگر پیجی در استوری که منتشر میکند ، پیج شما را تگ کند در این صورت به شما یک پیغامی می آید که فلان پیج شما را در استوری خود منشن کرده است. در این صورت اگر بخواهید این استوری را در استوری خود قرار دهید باید بصورت زیر عمل کنید.

  1. برای باز نشر کردن استوری می توانید Add This to Your Story را لمس کنید.
  2. سپس اگر بخواهید می توانید پیج مقابل را در استوری خود منشن کنید.
  3. در پایان برای ارسال استوری می توانید دکمه Your Story را لمس کنید.

با این طریق میتوانید استوری را که در آن منشن شده اید به راحتی در استوری خود منتشر و یا به اصطلاح ری استوری کنید.

روش های دیگر برای استوری کردن استوری دیگران در پیج اینستاگرام

بعد از اینکه از یک استوری خوش تان آمد و خواستید آن را در پیج خود به ری استوری کنید از طریق دو راه می توانید این کار را انجام دهید که این روش ها به شرح زیر می باشد.

  1. گرفتن اسکرین شات از استوری و گذاشتن در استوری
  2. دانلود محتوا استوری و گذاشتن در استوری

در ادامه به هر یک از این دو روش خواهیم پرداخت

اسکرین شات گرفتن از تصاویر و سپس انتشار آن در استوری

یکی از ساده ترین روش هایی که شما می توانید استوری دیگران را استوری کنید این می باشد که اگر استوری مربوطه تصویر بود از آن یک اسکرین شات بگیرید و سپس آن را در استوری خود منتشر کنید.

البته هنگام گرفتن اسکرین شات اگر می خواهید اسم پیج و کادر ارسال پیام نیفتد. ابتدا صفحه را لمس و نگه دارید تا ابزار های مربوط به پیج منتشر کننده از صفحه رفته و سپس از صفحه اسکرین شات بگیرید.

این روش خیلی هم کاربردی ندارد اولاً به دلیل اینکه با این روش هیچوقت نمی توانید استوری را که دارای ویدئو است ری استوری کنید و دوماً اگر شما از عکسی اسکرین شات بگیرید در این صورت هم کیفیت تصاویر بسیار کم می شود و هم اینکه دکمه های پایین صفحه و همچنین نوتیفیکیشن های بالای صفحه موبایل همچون ساعت و میزان شارژ باتری و… نیز در عکستان می افتد که بعدا باید آنها را کات کنید.

دانلود محتوا های استوری و یا هایلایت برای استوری کردن در پیج

دومین مورد هم دانلود کردن استوری هایی می باشد که شما می خواهید آن ها را در اکانت خود به انتشار برسانید البته این مورد هم یک محدودیت دارد و زمانی که شما از استوری یک پیج پرایویت شده خوشتان بیاید نمی توانید آن را دانلود کنید.

مقاله پیشنهادی : دانلود پست و استوری اینستاگرام (آموزش تصویری)

برای اینکه یاد بگیرید چگونه پست و یا استوری را دانلود کنید می توانید به مقاله بالا سر بزنید.

پس از اینکه استوری را دانلود کردید می توانید وارد پیج اینستاگرام خودتان شده و در استوری خود منتشر کنید.

توجه داشته باشید که اگر بخواهید از پیجی که خصوصی شده است استوری و یا پست دانلود کنید باید ابتدا از طریق برنامه دانلود استوری وارد اکانت اینستاگرام خود شده و سپس اقدام به دانلود نمایید.

جمع بندی

با استفاده از روش های بالا می توانید استوری هایی را که دوست داشتید دانلود ، ذخیره و ری استوری کنید.

4.1/5 - (50 امتیاز)