اگر از کاربران فعال اینستاگرام باشید حتما تا به حال خبر دار شدید که اینستاگرم در آپدیت جدید خود زبان فارسی را هم به لیست زبان های خود اضافه کرد و از این پس شما نیز میتوانید با مراجعه به قسمت تغییر زبان در اینستاگرام اقدام به انتخاب زبان مورد علاقه خود کنید.

البته اگر تازه پیج باز کرده باشید احتمالا بدو ورود به اینستاگرام به صورت پیش فرض زبان پیج شما فارسی تنظیم شده باشد. اما باز هم در کل کار چندان سختی پیش رو ندارید و با چند اقدام میتوانید اقدام به تغییر زبان در اینستاگرام خودتان کنید. البته ما در این مقاله تغییراتی که بعد از تغییر زبان میتواند برای پیج شما رخ دهد را نیز نشان خواهیم داد.

نحوه تغییر زبان اینستا

برای تغییر دادن زبان در اینستاگرام حال تفاوت چندانی هم ندارد که از فارسی به انگلیسی یا از فارسی به انگلیسی تغییر دهید. اما در کل هر دو این مورد را توضیح میدهیم تا اگر احیانا برای مثال بعد از ثبت نام در اینستاگرام دید که زبان اینستاگرام تان فارسی شده است چگونه آن را به انگلیسی یا هر زبان دیگری تغییر بدهید.

چگونه زبان اینستاگرام را به انگلیسی تغییر دهیم؟

همانطور که گفتیم این مورد بیشتر زمانی رخ میدهد که شما تازه پیج باز کرده اید و اینستاگرام به دلیل این که شما را ایرانی تشخیص داده به صورت پیش فرض زبان پیج شما را هم فارسی میکند.

برای تغییر زبان در اینستاگرام فارسی بعد از این که وارد پیج خود شدید مراحل زیر را انجام دهید:

  • از صفحه هوم به صفحه پروفایل اکانت خود رفته و آیکون سه خط مانند در بالا سمت چپ صفحه را لمس کنید.
  • در کادر باز شده از قسمت پایین گزینه تنظیمات را انتخاب کرده و در صفحه نمایان شده گزینه حساب را انتخاب کنید.
  • در صفحه باز شده گزینه زبان را انتخاب کرده و در نهایت از لیست موجود که زبان های مختلف در آن میباشد گزینه اول یعنی english را لمس کنید.
چگونه زبان اینستاگرام را به انگلیسی تغییر دهیم

با این کار زبان صفحه شما به انگلیسی تغییر کرده و البته یک اتفاق دیگر هم خواهد افتاد و آن هم برعکس شدن شکل و شمایل صفحه شما میباشد. با تغییر زبان در اینستاگرام از فارسی به انگلیسی تمامی آیکون ها از چب به راست جا به جا خواهند شد.

حتما بخوانید: تغییر رمز اینستا

تغییر زبان اینستا از انگلیسی به فارسی

برای انجام این مورد هم به مانند قبل باید اقدام کنید و تفاوت آنچنانی ندارد جز این که همه آیکون ها و اجزای دیگر اینستاگرام تغییر جهت داده اند و دوم این که زبان انگلیسی شده به همین منظور مراحل زیر را انجام دهید.

  • وارد صفحه پروفایل خود شده و از قسمت بالا گوشه صفحه، آیکون سه خط را انتخاب کنید.
  • به مانند آموزش قبل با انتخاب گزینه setting در قسمت پایین این کادر، وارد قسمت تنظیمات در اینستاگرام خواهید شد.
  • در صفحه باز شده بخش account را انتخاب کرده و در ادامه گزینه language را لمس کنید.
تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

در نهایت میتوانید از لیست زبان های موجود، زبان فارسی را پیدا کرده و با انتخاب آن زبان، پیج شما از انگلیسی به فارسی تغییر کند. البته همانطور هم که گفتیم شکل و شمایل پیج شما نیز برعکس خواهد شد.

شاید برای شما جالب باشد: پیدا کردن افراد نزدیک در اینستاگرام

ویدیو آموزشی تغییر زبان

سخن آخر

همانگونه که دیدید کار سختی پیش رو ندارید و تنها با چند لمس میتوانید زبان خود را از فارسی به انگلیسی یا برعکس آن تغییر داده باشید. اما خب در نظر بگیرید که با این کار در برخی زبان ها مانند فارسی که از راست به چپ نوشته میشود برخلاف انگلیسی شکل و شمایل اینستا شما هم برعکس خواهد شد.

4.8/5 - (10 امتیاز)