اما در نظر داشته باشید که برای ورود به اینستاگرام از طریق برنامه آن، باید ابتدا برنامه اینستاگرام را در گوشی خود نصب کرده و سپس از طریق صفحه ورود، وارد پیج خودتان شوید.

ما در ادامه با ویدیو و تصاویر نحوه رفتن به اینستاگرام هم از طریق سایت آن و هم از طریق برنامه را برای شما آموزش خواهیم داد. که البته با استفاده از این روش می توانید پسورد جدید هم برای پیج خود ثبت کنید.

البته برای وارد شدن به پیج خود در اینستاگرام باید از قبل در این برنامه حساب باز کنید که به همین منظور میتوانید برای ثبت نام در اینستاگرام مقاله مربوطه را مطالعه کرده و بعد از باز کردن اکانت، وارد پیج خود شده و از امکانات و ویژگی های موجود در این برنامه استفاده کنید.

روش های ورود به اینستاگرام

برای ورود به اکانت اینستاگرام از راه هایی همچون وارد شدن به سایت اینستاگرام که باید از طریق مرورگر سیستم خود اقدام کنید و دوم از طریق برنامه اینستاگرام که این مورد هم میتواند از طریق گوشی شما باشد و هم از طریق کامپیوتر که در کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز باید از شبیه ساز های اندروید استفاده کنید.

رفتن به صفحه اینستاگرام از طریق مرورگر گوشی

همانگونه که گفتیم ورود به اینستاگرام با مرورگر، هم میتواند با گوشی انجام شود و هم با کامپیوتر و یا لب تاپ و هر سیستم که مرورگر در آن نصب شده باشد. برای این کار باید وارد مرورگر خود شده و سپس آدرس سایت اینستاگرام که در ابتدای مقاله نیز آن را گذاشیم را در مرورگر خود نوشته و آن را جستجو کنید.

رفتن به اینستاگرام

بعد در ادامه با چنین صفحه ای که در تصویر بالا میبینید مواجهه خواهید شد که باید آیکون آبی رنگ log in را لمس و سپس در صفحه بعدی اطلاعات اکانت خود، یعنی اسم پیج و پسورد اکانت خود را وارد کرده و در نهایت آیکون log in را لمس کنید.

مقاله پیشنهادی: تغییر رمز اینستاگرام

ورود به سایت اینستاگرام از طریق مرورگر کروم

برای رفتن به اینستاگرام از طریق کامپیوتر نیز میتوانید با وارد شدن به مرورگر خود، که ما در این مثال از طریق مرورگر کروم اقدام میکنیم. در ادامه با وارد کردن آدرس instagram.com در مرورگر خودمان وارد سایت آن میشویم.

در صفحه باز شده همانطور که میبینید وارد قسمت ثبت نام در اینستاگرام شده ایم که برای رفتن به صفحه ورود، باید نوشته log in را کلیک کنیم. حال به مانند تصویر زیر وارد صفحه ورود شده ایم که برای رفتن به پیج خود باید در دو کادر یوزرنیم و پسورد، اطلاعات اکانت خودتان را وارد کرده و سپس آیکون log in را کلیک کنید.

ورود به اینستا

البته همانطور که در تصویر بالا میبینید نوشته دیگری با عنوان log in with facebook وجود دارد که در صورتی که شما اکانت فیسبوک نیز داشته باشید و از قبل پیج خود را به اکانت فیسبوک تان وصل کرده بودید میتوانید از این گزینه نیز استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: ثبت نام در اینستاگرام با ایمیل

رفتن به برنامه اینستاگرام

برای ورود به برنامه اینستاگرام باید ابتدا از گوگل پلی و یا اپ استور اقدام به دانلود آخرین ورژن اینستاگرام کرده و بعد از نصب آن، در گوشی خود آن را باز کنید. بعد از ورود به برنامه اینستاگرام با صفحه ثبت نام روبرو خواهید شد که برای رفتن به قسمت ورود به اینستاگرام آن کافی است نوشته موجود در پایین صفحه sign in را لمس کنید.

شایع ترین روش ورود به اینستاگرام هم از طریق برنامه آن میباشد. به همین دلیل حتما برنامه اینستاگرام را در گوشی خود نصب کرده و سپس از طریق آن وارد پیج خود شوید.

حال شما به مانند تصویر زیر وارد قسمت ورود به اینستا شده اید و برای وارد شدن به داخل پیج خود، باید اطلاعات اکانت خودتان را در دو کادر موجود در این قسمت که کادر اول اسم پیج و کادر دوم پسورد پیج خود را وارد کرده و سپس آیکون آبی رنگ log in را لمس کنید.

ورود به اکانت اینستاگرام

البته باید شما از قبل در اینستاگرام حساب باز کنید که در این صفحه نیز اطلاعات آن حساب خود را وارد کنید. به همین منظور اگر تا به حال در اینستاگرام عضو نشده اید کافیست در این برنامه پر طرفدار اکانت برای خود باز کنید.

در ضمن ناگفته نماند که شما در کامپیوتر خود نیز میتوانید برنامه اینستاگرام را نصب کنید. که برای این کار باید قبل از نصب برنامه اینستاگرام یک شبیه ساز اندروید را در سیستم خود نصب کنید.

چه بسا که ما توصیه نمیکنیم از شبیه ساز ها استفاده کنید چرا که باعث کند شدن سیستم شما خواهد شد.

راه های نصب برنامه اینستاگرام

  • در گوشی های با سیستم عامل اندروید
  • در گوشی های با سیستم عامل آی او اس
  • در تبلت ها
  • در کامپیوتر ها با استفاده از برنامه های شبیه ساز اندروید

ویدیو آموزشی وارد شدن به اینستاگرام

موارد نمایش داده شده در ویدیو آموزشی:

  • ورود به سایت اینستاگرام از طریق مرورگر کامپیوتر
  • وارد شدن به بخش log in
  • نحوه وارد کردن اطلاعات پیج مربوطه

مطالب پیشنهادی: پيدا كردن افراد نزدیک در اینستاگرام

سوالات متعدد

آیا از طریق مرورگر کروم هم می توانیم وارد اینستاگرم شویم؟

بله ، با استفاده از روش های گفته شده در این مقاله می توانید به راحتی از طریق مرورگر کروم وارد اینستاگرام شوید.

می توانیم همزمان هم از موبایل و هم از کامپیوتر وارد اینستاگرام شویم؟

بله خوشبختانه اینستاگرام با این قضیه هیچ مشکلی ندارد.

با استفاده از شماره تلفن هم می توان وارد اینستاگرام شد؟

بله می توانید با استفاده از شماره تلفن خود وارد اینستاگرام شوید.

جمع بندی

همانطور که دیدید برای رفتن به پیج خود میتوانید از راه های مختلفی وارد پیج خود شوید. اکثر کاربران اینستاگرام از برنامه آن استفاده میکنند که ما نحوه ورود به این صفحه را نیز به شما نشان دادیم و گفتیم که میتوانید از طریق گزینه های موجود در این صفحه در صورت فراموشی رمز عبور اینستاگرام خودتان، رمز جدیدی ثبت کرده و سپس وارد پیج خود شوید.

3.8/5 - (334 امتیاز)