در اینستاگرام بخش‌های مختلفی برای تعامل کاربران وجود دارد. دایرکت، لایو و کامنت اینستاگرام بخش‌هایی هستند که کاربران می‌توانند در آن‌ها با یکدیگر تعامل داشته باشند. کامنت پست اینستاگرام در واقع بخشی است که فالوورهای شما می‌توانند نظر خود را راجع به محتوای منتشرشده بنویسند. در این مقاله قصد داریم به معرفی این قابلیت و قوانین مرتبط با کامنت‌های اینستاگرامی بپردازیم!

قوانین مربوط به کامنت اینستاگرام

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که اینستاگرام قوانینی دارد. این قوانین در حوزه ی کامنت اینستاگرام نیز در جریان است. در واقع شما برای این که کامنت بگذاید، نیاز است تا حتما برخی از قوانین را رعایت کنید.

در ادامه برخی از قوانین اینستاگرام را برای شما بیان می کنیم. قسمت بعدی شامل لینکی است که می توانید برای حل مشکل خود در بخش کامنت اینستاگرام بر روی آن کلیک کنید تا به بخش help اینستاگرام منتقل شوید. در آنجا مشکل خود را بیان کنید تا پشتیبانی اینستاگرام مشکل شما را حل کند. البته دقت داشته باشید که برای استفاده از این بخش حتما باید از زبان انگلیسی استفاده کنید.

لینک پشتیبانی اینستاگرام در بخش کامنت ها

طول کامنت اینستاگرام

برای هر کامنت اینستاگرام شما تنها میتوانید تعدادی واژه قرار دهید. در واقع شما نمی توانید هر تعداد واژه ای که خواستید، بنویسید. محدودیت کلمات وجود دارد. در حال حاضر شما تنها می توانید 300 کاراکتر بنویسید. در واقع اینستاگرام به شما اجازه نمیدهد که بیش از این تعداد کاراکتر را استفاده کنید. پس حتما زمانی که خواستید کامنتی بنویسید، در ابتدا میزان متن خود را مشخص کنید. این تعداد برای کپشن متفاوت است. تعداد کاراکتر کپشن 2200 می باشد. البته این احتمال وجود دارد که اینستاگرام در آینده تعداد کاراکتر کامنت ها را به مراتب افزایش دهد.

عدم ارسال گیف

زمانی که می خواهید در پاسخ به پست دیگران کامنتی بگذارید، نمی توانید از گیف استفاده کنید. در دایرکت اینستاگرام امکان ارسال گیف وجود دارد اما فعلا این امکان برای بخش کامنت و کپشن فعال نشده است. البته به خاطر داشته باشید که برای ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام حتما باید فیلترشکن خود را فعال کنید. گیف ها کلا چون حرکتی هستند، امکان ارسال آنها وجود ندارد. در واقع بهتر است بیان کنیم که هر فایلی که به صورت حرکتی باشد، امکان ارسال آن وجود ندارد. می تواند فیلم هم باشد. در واقع شما نمی توانید در کامنتی که می گذارید از فایل های حرکتی استفاده کنید.

عدم ارسال صوت

شما در بخش کامنت اینستاگرام نمی توانید از صوت استفاده کنید. در بخش کامنت ها حتما باید از متن استفاده کنید. این که گفته می شود شما نمی توانید از صوت استفاده کنید بدین معناست نه نمی توانید صوتی در همان جا ضبط کنید و نه حتی می توانید ار بخش موسیقی سیستم خود استفاده کنید. در بخش دایرکت اینستاگرام جدیدا ارسال صوت اضافه شده است. اما فعلا محدودیت هایی وجود دارد. هر صوتی که ارسال می کنید تنها می تواند 1 دقیقه باشد. در واقع شما برای آن که در بخش دایرکت اینستاگرام بتوانید صوتی چند دقیقه ای ارسال کنید، نیاز است تا صوت خود را به صورت یک دقیقه یک دقیقه ارسال کنید.

عدم محدودیت در ارسال کامنت

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که می توانی هر تعداد کامنتی که بخواهید می توانید ارسال کنید. با توجه به این که شما تنها می توانید هر کامنت خود را حداکثر 300 کاراکتر قرار دهید، می توانید متن 1000 کاراکتری خود را در 4 کامنت ارسال کنید. از این پس اصلا نگران نباشید که حرف شما نصفه بماند بلکه با ارسال متعدد کامنت ها در اینستاگرام می توانید متن زیادی ارسال کنید. از این پس مشکلی برای نوشتن متن خود ندارید. کامنت اینستاگرام چیست تا به این جا به خوبی پاسخ داده شده است.

ارسال استیکر در کامنت ها

در بالا گفتیم که شما نمی توانید در بخش کامنت ها از گیف استفاده کنید، اما بهتر است بدانید که می توانید در همین بخش از استیکرها استفاده کنید. استیکرهای بی شماری در اینستاگرام وجود دارد که می توانید برای ارسال مفهوم از آن بهره بگیرید. شما نمی توانید اندازه ی این استیکرها را تغییر دهید. در واقع استیکرهایی که استفاده می کنید، همان استیکرهایی هستند که در بخش ارسال پیام ها از آنها بهره می گیرید.

عدم محدودیت در استفاده از هشتگ

در بخش کامنت ها هر تعداد هشتگ که بخواهید می توانید استفاده کنید. اصلا محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید همه ی 300 کاراکتر را به یک هشتگ تبدیل کنید. یا این که آن تعداد کاراکتر را به تعداد زیادی هشتگ تبدیل کنید. من پیشنهاد می کنم که در استفاده از هشتگ ها، به درستی عمل کنید و با استفاده ی بیش از حد از هشتگ ها اعتبار کامنت خود را از دست ندهید. همواره به یاد داشته باشید که هر کامنت شما اعتباری است که به پیج شما اضافه می شود. برای همین مهم است که حتما در ارسال کامنت دقت فرمایید.

فیلتر کامنت ها

یکی از بخش های مهم کامنت اینستاگرام چیست بخش فیلتر کامنت هاست. شاید روزی کلمه ای را بخواهید در بخش کامنت فردی بنویسید اما میبینید که ارسال نمی شود. علت این موضوع به بخش فیلتر کامنت ها مربوط می شود. در واقع فردی که پستی را منتشر کرده و از شما می خواهد که کامنتی برای آن بنویسید، این فرد می تواند در بخش تنظیمات کامنت، نوشتن و ارسال بعضی از کلمات را فیلتر کند. زمانی که شما از این کلمات در بخش کامنت ها ارسال می کنید، این کامنت ارسال نمی شود.

مقاله پیشنهادی: معنی علامت 3> در اینستا

پیدا کردن کامنت در اینستاگرام

گاهی اوقات ما در زیر پستی کامنتی می نویسیم و بعدا می خواهیم که آن کامنت را حذف کنیم اما متاسفانه پست و حتی برخی از مواقع پیج مربوطه را به یاد نمی آوریم. در این صورت می مانیم که چکار کنیم. بهتر است بدانید که اینستاگرام قابلیتی دارد که من برای این مواقع از آن بهره می گیرم. اینستاگرام دقیقا برای حل این مشکل راه حلی قرار نداده است اما ما راه حل آسانی برای آن پیدا کرده ایم. شما می توانید اطلاعات کامل پیج خود را دانلود کنید و از طریق آنها تمامی کامنت ها، پست ها، دایرکت ها و … را ببینید. برای این که بتوانید از این راه حل استفاده کنید، بر روی مقاله ی زیر کلیک کنید.

مقاله مرتبط: پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام

اهمیت کامنت در اینستاگرام چیست

کامنت اینستاگرام به عنوان نماد تعامل در این فضا شناخته میشود. هم کاربران و هم الگوریتم، به شدت کامنت‌ها را دنبال می‌کنند و کامنت زیاد را نشانه‌ی یک پیج قدرتمند می‌دانند. یادگیری روش‌های افزایش کامنت اینستاگرام می‌تواند برای هر کسب و کاری در اینستاگرام سودمند باشد. اصول استفاده از کامنت برای رشد پیج در مقاله کامنت مارکتینگ در اینستاگرام توضیح داده است.

جمع بندی

در مقاله کامنت اینستاگرام چیست ؟ تلاش کردیم که به تمام ویژگی های کامنت اینستاگرام بپردازیم. تمامی ویژگی ها و قابلیت های کامنت اینستاگرام در این مقاله آورده شده است که با استفاده از آن ها می توانید کامنتی بسیار کامل بنویسید و اعتبار پیج خود را افزایش دهید. با انتشار هر کامنت اعتبار پیج شما چند برابر می شود.

3.8/5 - (26 امتیاز)