همه ما می‌دانیم که تعداد کاربران زیاد اینستاگرام، این شبکه اجتماعی را به یک فرصت ایده آل برای شناخته شدن، راه اندازی کسب و کار و رسیدن به یک درآمد مطلوب تبدیل کرده است.

برخی از افراد به دلیل رقابت زیاد در اینستاگرام قید درآمدزایی از این مارکت پرسود را می‌زنند و یک فرصت طلایی را از دست می‌دهند. خرید پیج اینستاگرام میانبری است که می‌تواند شما را چندین مرحله در این رقابت پیش بیندازد.

برای خرید پیج اینستاگرام باید با یک سری قوانین و اصول آشنا باشید تا سرمایه‌ای که در این راه صرف می‌کنید، به هدر نرود. در آموزش خرید پیج اینستاگرام تمامی این قواعد را یاد می‌گیرید تا بتوانید یک خرید موفق را تجربه کنید!

چرا باید پیج اینستاگرام بخریم؟

همانطور که گفتیم خرید پیج اینستاگرام مسیر شما در میدان رقابت را کمی کوتاه‌تر می‌کند. اما به هر حال این روش هم موافقان و مخالفانی دارد. اگر با مزایا و معایب خرید پیج آشنا باشید، بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید که این کار برای کسب و کار شما مفید است یا نه!

مزایای خرید پیج:

 • عدم نیاز به تلاش برای جذب فالوور!
 • کسب اعتبار برای پیج با داشتن فالوور زیاد
 • صرفه جویی در زمان و افزایش اعتبار برند در مدت زمان کم!
 • درآمدزایی از تبلیغات در صورت خرید پیج واقعی!

معایب خرید پیج:

 • صرف هزینه برای خرید پیج!
 • نرخ تعامل پایین پیج!
 • وجود احتمال ریزش فالوور پس از تغییر موضوع پیج!

اگر بودجه خرید پیج جدا ندارید بخوانید!

احتمال این موضوع وجود دارد که بودجه شما به خرید پیج جدا برای خودتان نرسد. شاید فکر کنید که با وجود این وضعیت شما دیگر راه حلی جلوی روی خودتان ندارید. اما اینطور نیست و شما می‌توانید با خرید فالوور واقعی و فعال مشکل خودتان را حل کنید. برای آشنایی با بهترین سایت‌های خرید فالوور روی لینک زیر کلیک کنید:

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

آموزش خرید پیج اینستاگرام در 4 مرحله اصلی

خرید پیج اینستاگرام معمولاً 4 مرحله اصلی دارد. اگر می‌خواهید یک خرید موفق و بدون مشکل را تجربه کنید، سعی کنید تمامی این مراحل را با دقت کامل پشت سر بگذارید.

1. مرحله اول آموزش خرید پیج اینستاگرام؛ پیج آماده یا واقعی؟

در کل دو نوع پیج در زمینه خرید و فروش پیج‌های اینستاگرامی وجود دارد:

 • پیج واقعی
 • پیج آماده

تفاوت پیج واقعی با آماده در فالوورهای آن‌هاست. تمامی فالوورهای پیج‌های واقعی اشخاص واقعی هستند که فعالیت عادی در اینستاگرام دارند. پست‌های پیج را لایک می‌کنند، برای آن‌ها کامنت می‌گذارند، استوری‌ها را ریپلای می‌زنند و …
اما پیج‌های آماده پیج‌هایی هستند که بیشتر فالوورهای آن‌ها اشخاص واقعی نیستند. پس طبیعتاً نمی‌توانند تعامل خاصی در پیج شما انجام دهند و صرفاً جنبه ویترینی برای پیجتان خواهند داشت. به این فالوورها، فالوورهای روح هم گفته می‌شود.

پس فالوورهای روح چه سودی برای پیجمان دارند؟

همه ما می‌دانیم که طبق قانون نانوشته اینستاگرام اعتبار پیج‌ها به تعداد فالوورهای آن‌ها بستگی دارد. به عبارتی تعداد فالوور بیشتر مساوی است با اعتبار بیشتر!

فرض کنید قصد خرید یک کاور موبایل از یک فروشگاه اینستاگرامی دارید و بین دو پیج با تعداد فالوورهای متفاوت مردد هستید. مطمئناً در نهایت انتخاب شما پیجی خواهد بود که تعداد فالوور بیشتری دارد. چرا که با دیدن فالوورهای زیاد با خود فکر می‌کنید حتماً مشتریان این پیج زیاد هستند و این فروشگاه از اعتبار زیادی برخوردار است.

بنابر گفته‌های بالا صرف اینکه بازدیدکنندگان پیج تعداد فالوورهای پیج شما را زیاد ببینند، می‌تواند در فروش محصولات یا خدمات پیجتان تاثیرگذار باشد.

⭐ حرفه‌ای ها توجه کنند: خرید همزمان پیج آماده و واقعی!

اگر می‌خواهید پیشرفت پیجتان را سریعتر کنید، این پیشنهاد را از دست ندهید!

پیج‌های واقعی اگر تولید محتوای خوبی داشته باشند، معمولاً نرخ تعامل زیادی دارند. به همین دلیل الگوریتم اینستاگرام پست‌های آن‌ها را در اکسپلور قرار می‌دهد و به مرور زمان فالوورهایشان بیشتر می‌شود.

اگر شما یک پیج واقعی با نرخ جذب فالوور بالا خریداری کنید و به تولید محتوا با همان موضوع قبلی ادامه دهید، فالوورهای پیج در مدتی کوتاه به میزان قابل توجهی افزایش خواهند یافت. این یعنی بازگشت سرمایه تنها در عرض چند ماه!

چگونه باید از پیج واقعی برای پیشرفت پیج کسب و کار خود استفاده کنیم؟

پس از مدتی تولید محتوا در پیج واقعی، وقت آن است که مخاطبین را از پیج واقعی به سمت پیج بیزینسی خود هدایت کنید. برای این کار باید یکی از پست‌های پیج کسب و کار خود را در استوری پیج واقعیتان تگ کنید. البته استوری کردن یک تبزر تبلیغاتی هم گزینه مناسبی می‌تواند باشد.

مطمئناً برخی از افرادی که از طریق پیج واقعی با پیج بیزینسی شما آشنا می‌شوند، از محصولاتتان خرید خواهند کرد. اما حتی اگر بازدیدکنندگان جذب‌شده از طریق پیج واقعی به خرید محصولات یا خدمات شما علاقه‌ای نداشته باشند، افزایش بازدید پست در مدت زمان کم باعث خواهد شد پست مورد نظر به اکسپلور راه پیدا کند. چون پست شما در اکسپلور افراد علاقه‌مند به این موضوع قرار خواهد گرفت، از این طریق هدفمندترین مخاطبین را جذب خواهید کرد.

2. مرحله دوم آموزش خرید پیج اینستاگرام: تعیین منبع خرید

یکی از چالش‌های اصلی که خریداران پیج با آن روبرو هستند، این است که پیج را از چه منبعی خریداری کنند. منابع مختلفی برای خرید پیج اینستاگرام وجود دارند. از آگهی‌های موجود در سرویس‌های ثبت آگهی گرفته تا شبکه‌های اجتماعی مختلف. اما همه این منابع مشکلات مخصوص خود را دارند!
از مشکلات خرید پیج از منابع نامعتبر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فروشنده می‌تواند پس از واریز وجه توسط شما راه‌های ارتباطی را قطع کند و دیگر به تماس‌های شما پاسخ ندهد!
 • اگر با حوزه امنیت اینستاگرام آشنا نباشید، فروشنده می‌تواند پس از دریافت وجه از شما دوباره کنترل پیج را در دست بگیرد!
 • اگر مشکلی پس از خرید پیج به وجود آمد، طبیعتاً پشتیبانی در کار نخواهد بود!

بهترین گزینه برای خرید پیج اینستاگرام وب سایت‌های معتبری هستند که در این زمینه فعالیت می‌کنند. سایت‌های خرید پیج اینستاگرام معمولاً مجوز رسمی فعالیت دارند؛ به همین دلیل می‌توانید با خیال راحت خرید خود را از آن‌ها انجام دهید.
برای پیدا کردن

معیارهای تشخیص سایت معتبر خرید پیج اینستاگرام

همه سایت‌های فعال در این حوزه قابل اعتماد نیستند. با در نظر گرفتن معیارهای زیر می‌توانید سایت‌های معتبر را از سایر وب سایت‌ها تشخیص دهید:

A. امنیت بالا

یکی از مهم‌ترین مواردی که در تشخیص سایت‌های معتبر نقش دارد، امنیت سایت است. یک سایت معتبر باید امنیت اطلاعات کاربرانش را تضمین کندو همچنین کاربر باید مطمئن باشد در قبال هزینه‌ای که در این سایت صرف می‌کند، محصول یا خدماتی را دریافت خواهد کرد. برای چک کردن امنیت سایت موارد زیر را بررسی کنید:

 • اینماد یا سایر مجوزهای معتبر
 • درگاه پرداخت آنلاین معتبر
 • وجود برگه‌ی پیج‌های نمونه (فروخته‌شده)
 • وجود برگه‌ی نظرات مشتریان (متن، ویدیو و صوت)
B. قیمت مناسب

یکی دیگر از فاکتورهای اصلی در انتخاب سایت مناسب برای خرید پیج اینستاگرام، مناسب بودن قیمت پیج‌ها است. وقتی می‌خواهید پیجی خریداری نمایید، قیمت سایت‌های مختلف را بررسی و سپس اقدام به خرید نمایید. در مورد پیج‌های آماده با فالوور غیر واقعی معمولاً نرخ مشخصی وجود دارد. اما قیمت گذاری پیج‌های واقعی به دلیل وجود شاخص‌هایی مثل نرخ تعامل کمی پیچیده‌تر است.

برای آشنایی بیشتر با نحوه قیمت گذاری پیج اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حتما مقاله زیر را بخوانید:

قیمت پیج اینستاگرام چگونه تعیین می‌شود؟

C. واحد پشتیبانی

پیش آمدن برخی مشکلات در هر خرید و فروشی طبیعی است و نمیتوان آن را برای همیشه رفع کرد. وجود واحد پشتیبانی برای حل کردن مشکلات احتمالی یکی از موارد ضروری برای سایت‌های خرید پیج اینستاگرام به شمار می‌رود. پس قبل از خرید از یک سایت، از وجود واحد پشتیبانی فعال در سایت اطمینان حاصل کنید.

3. مرحله سوم آموزش خرید پیج اینستاگرام؛ بررسی نرخ تعامل پیج واقعی

نرخ تعامل پیج اینستاگرام به میزان تعامل کاربران با محتوای موجود در پیج گفته می‌شود. به این معنی که هرچقدر کاربران پست‌های شما را بیشتر لایک کنند، آن‌ها را بیشتر به اشتراک بگذارند یا سیو کنند و یا استوری‌هایتان را ریپلای بزنند، نرخ تعامل بیشتری خواهید داشت.

بنا بر گفته‌های بالا نرخ تعامل صرفا برای فالوورهای واقعی کاربرد دارد. پس اگر قصد خرید پیج واقعی دارید، این بخش از مقاله را با دقت بخوانید!

پس از این که سایت مشخصی را برای خرید پیج اینستاگرام انتخاب کردید و از معتبر بودن آن اطمینان حاصل نمودید، در این مرحله از خرید پیج باید فالوورها و نرخ تعامل را بررسی کنید. برای بررسی نرخ تعامل پیج واقعی باید چند کار انجام دهید:

A. از فروشنده پیج بخواهید آمار Insights کلی پیج و همچنین چند تا از پست‌ها را در اختیارتان قرار دهد!

ابزار Insights اینستاگرام آمار تعامل پروفایل پیج و همچنین تک تک محتوا را برای صاحب پیج نمایش می‌دهد. در صورت دریافت این آمار از فروشنده می‌توانید بفهمید بازدید و جذب فالوور این پیج در مدت زمان‌های مشخص چقدر بوده است. همچنین میزان بازدید محتوای این پیج از اکسپلور را هم می‌توانید با استفاده از ابزار Insights متوجه شوید.

B. کیفیت لایک‌کننده‌ها را کنترل کنید!

علاوه بر تعداد لایک‌ها کیفیت آن‌ها هم مهم است. برخی افراد برای پیج لایک فیک خریداری می‌کنند تا تعامل و قیمت آن را به صورت کاذب افزایش دهند. پس حتماً قبل از خرید یک پیج واقعی، اکانت‌هایی را که پست‌ها را لایک می‌کنند، بررسی نمایید و از واقعی بودن آن‌ها مطمئن شوید.

4. مرحله چهارم آموزش خرید پیج اینستاگرام؛ تحویل پیج با ایمیل اولیه

شاید با خود بگویید با پشت سر گذاشتن مراحل قبلی خرید پیج انجام داده‌اید و تحویل پیج از فروشنده کار چندان مهمی نیست. اما در تحویل پیج باید به نکتۀ مهم زیر توجه ویژه‌ای داشته باشید:

ایمیل یا شماره اولیه اطلاعاتی است که هنگام ساخت پیج از آن استفاده شده است. یعنی ثبت نام در اینستاگرام با این اطلاعات انجام شده و صاحب اصلی اکانت با این ایمیل یا شماره شناخته می‌شود. برای تشخیص ایمیل یا شماره اولیه به روش زیر عمل کنید:

 1. وارد تنظیمات اینستاگرام بخش Security شوید.
 2. وارد بخش Access Data شوید.
 3. روی گزینه‌ی Former email addresses یا Former phone numbers کلیک کنید.
 4. در این بخش‌ها می‌توانید لیست ایمیل‌ها و شماره‌های ثبت‌شده در اکانت در طول زمان را مشاهده نمایید.
 5. اگر فقط یک ایمیل و شماره در این بخش‌ها مشاهده کردید و تغییراتی در آن‌ها اکانت به وجود نیامده بود، می‌توانید از اینکه ایمیل و شماره اولیه‌ی اکانت را دریافت کرده‌اید، مطمئن شوید.

در بعضی اکانت‌ها این بخش حذف شده است. در این صورت باید برای اطلاع از ایمیل یا شماره اولیه اکانت به شکل زیر عمل کنید:

 1. در صفحه پروفایل روی آیکون 3 خط کلیک کنید.
 2. گزینه Your Activity را انتخاب نمایید.
 3. وارد بخش Account history شوید.
 4. در این بخش می‌توانید تغییرات اطلاعات اکانت را مشاهده کنید.

نتیجه گیری

خرید پیج اینستاگرام با تمام مزایا و معایبی که دارد، به عنوان یکی از روش‌های پرطرفدار پیشرفت در اینستاگرام شناخته می‌شود. به همین دلیل آموزش خرید پیج اینستاگرام یکی از مواردی است که برای افراد فعال در زمینه کسب و کارهای اینستاگرامی ضروری به شمار می‌رود.

نظر شما چیست؟ آیا آموزش خرید پیج اینستاگرام می‌تواند برای کاربران این شبکه اجتماعی مفید باشد؟

4.8/5 - (33 امتیاز)