خرید پیج اینستاگرام امروزه به عنوان یکی از روش های جدید و کارآمد در حوزه تبلیغات و نمایش دادن برندها و محصولات و ارائه خدمات در فضای مجازی شناخته می شود.

در حال حاضر می توان از اینستاگرام و قابلیت های آن به عنوان یکی از بهترین بسترها و زمینه ها به منظور تبلیغات و شناساندن کسب و کارها یاد کرد.

در این میان استفاده از راهکار خرید پیج اینستاگرام می تواند نیروی محرکه ای باشد برای اینکه شما کسب و کار مورد نظر خود را با قدرت بیشتری شروع کرده و ادامه دهید این کار همچنین به افزایش اعتبار شما در نزد دنبال کنندگان و فالوور هایتان کمک شایانی می کند. 

ما در ادامه سعی داریم به سوالات رایج در زمینه آموزش و نحوه خرید پیج اینستاگرام پاسخ دهیم.

1. آیا خرید پیج اینستاگرام می تواند مفید باشد؟

با عنایت به اینکه امروزه رقابت در کسب و کارها و نیاز مبرم به داشتن تبلیغات در این عرصه ، فضای مجازی و بالاخص دنیای اینستاگرام می تواند یکی از بهترین و ساده ترین روش های موجود برای انجام فعالیت های تبلیغاتی برای افزایش میزان سود در کسب و کار ها محسوب شود.

شما با استفاده از خرید پیج اینستاگرام در واقع، هم اقدام به راه اندازی کار و فعالیت خود را در یک سطح جدید کرده و هم می توانید در مدت زمین کوتاهتری به اهداف تجاری خود دست یابید.

2. در خرید پیج اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه کنیم و یک پیج را چگونه می توان مفید ارزیابی کرد؟

اگر در صورتی که برای موضوع خاصی در پی خرید پیج اینستاگرام هستید، به عنوان مثال شخصی که در حوزه یک موضوع خاص مانند فروش پوشاک یا صنایع دستی یا موضوعات خاص دیگر، برای پیج خود فالوور جمع آوری کرده اصولا حاضر به فروش پیج خود نیست.

البته می تواند برای استثناء مواردی هم وجود داشته باشد. باید در این مورد با افراد متخصص مشورت کرده و نسبت به شرایط فروش پیج اینستاگرام مطابق با موضوعات دلخواه و مربوط به کسب و کار خود مطلع شوید تا با انتخاب درست بتوانید از این روش برای افزایش میزان تبلیغات در کسب و کار خود استفاده کنید.

برای مثال پیج هایی که در طول روز به طور میانگین حدود 4 یا 5 پست منتشر می کنند بیشتر مورد استقبال و خوشایند مخاطبان قرار می گیرند و قطعا موفق تر هم خواهند بود.

ذکر این نکته نیز ضروری است که پیج شما مربوط به هر موضوعی که باشد، در فروش محصولات مرتبط با آن موضوع خریدار خوبی خواهد داشت. (برای مثال نمی شود از یک پیج فعال در زمینه لوازم آرایشی انتظار فروش خاویار داشت.)

3. آیا در هنگام خرید فالوور اینستاگرام، ریزش و کاهش در اعضا رخ می دهد؟

حذف فالوور فیک اینستاگرام

با توجه به این امر که اینستاگرام در کشور ما از محبوبیت و جذابیت بالایی در استفاده و مشاهده تصاویر و ویدیوها برخوردار است، می توان گفت که ریزش در اعضا وابسته به پیج اینستاگرامی شماست و اگر پیج شما فعال تر بوده و دارای جذابیت و مطالب و موضوعات مفید برای فالوورها باشد، ریزش در اعضاء پیجتان ناچیز بوده و حتی می تواند افزایش میزان فالوور را از طریق تگ کردن فالوورها به دیگران برای پیج شما در پی داشته باشد.

4. چگونه به شیوه ای هدفمند فالوورها را افزایش دهیم؟

در ادامه مطلب و به منظور پاسخگویی به این سوال، چند نکته را برای افزایش میزان فالوورهای واقعی در اینستاگرام ذکر می کنیم:

بایستی برای افزایش فالوور پیج خود در اینستاگرام و هم چنین بالا بردن لایک، یک کاربر فعال باشید.

مقاله پیشنهادی : 20 راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

هم چنین برای بهتر دیده شدن سعی کنید پست های خود را در زمانی که اکثریت کاربران اینستاگرام فعال هستند منتشر نمایید. کاربران فعال اینستاگرام حداقل روزانه 1 پست در بازه های زمانی مختلف منتشر می کنند.

بهترین زمان ها به منظور انتشار پست در اینستاگرام :

بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام
بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام

مقاله پیشنهادی : بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام

چنانچه درصدد هستید تا پیج اینستاگرام خود را به سایر دوستان خود و نیز برای کاربران فضای مجازی معرفی کنید یکی از این روش ها، گذاشتن دکمه های فضای مجازی در وب سایت و در قسمت بلاگ آن می باشد.

از روش های دیگر می توان به قرار دادن حساب کاربری اینستاگرام در پست الکترونیک یا ایمیل تان اشاره کرد که بوسیله آن می توانید دوستانتان و کاربران فضای مجازی را ترغیب به فالو کردن پیج شخصی خود در اینستاگرام نمایید.

در صورتی که وب سایت دارید با قرار دادن بنر اینستاگرام در صفحه اصلی سایت، از دوستان و کاربرانتان برای دنبال کردن شما در اینستاگرام درخواست کنید.

افراد دارای کارت تبلیغاتی برای شرکت و کسب و کار خود می توانند با درج نام کاربری اینستاگرامشان روی آن، شاهد بالا رفتن میزان فالوورهای خود به شکلی واقعی باشند.

به کار بردن هشتگ

هشتگ اینستاگرام
هشتگ اینستاگرام

بکار بردن هشتگ (#) نیز می تواند موجب بیشتر دیده شدن پست های شما شده و می توانید با استفاده از آن اشخاص مرتبط با کسب و کارتان را پیدا کنید و بوسیله هشتگ افراد دارای وجه اشتراک با خودتان را دنبال نمایید.

مقاله پیشنهادی : هشتگ چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

5. چگونه هوشمندانه فالوور هدفمند جذب کنیم؟

سیستم هوشمند یکی از روش های جذب فالوور است که در آن، حساب کاربری یا اکانت شما در سرور راه اندازی شده و عملیات فالو و آنفالو و هم چنین کامنت و لایک به شکلی خودکار و هوشمند انجام می شود و اکانت های مختلف توسط این سیستم به صورت هدفمند فالو شده و فعالیت های مختلف مانند لایک و کامنت بوسیله آن برای پست های مختلف انجام می گیرد.

مقاله پیشنهادی : بهترین ربات اینستاگرام برای جذب فالوور واقعی

نکات مهمی که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید رعایت کنید

  • محدوده ی قیمتی پیج های فروشی اولین نکته ای است که بایستی قبل از اقدام به خرید پیج اینستاگرامی به آن توجه داشته باشیم، در حال حاضر باید برای خرید پیج با هر k فالوور در حدود بیش از 25 هزار تومان قیمت در نظر بگیرید. برای مثال در خرید پیجی با 10کا فالوور بایستی هزینه ای در حدود بیش از 250 تا 300 هزار تومان بپردازید.
  • دومین نکته ای که در این باره باید مورد توجه قرار دهید، ریزش فالوورهای پیج خریداری شده است، بدین معنی که در صورتی که پیج خریداری شده توسط شما 11 هزار فالوور داشته باشد، به احتمال زیاد حدود 1000 نفر از فالوورهای آن دچار ریزش خواهند شد دلیل این ریزش می تواند تغییر ایجاد شده در موضوع پیج باشد. اغلب نرخ تقریبی ریزش پیج ها حدود 10 درصد است.
  • نکته سوم که نباید فراموش کرد، تعداد دقیق میزان فالوورهای پیج مورد نظر است، به عنوان مثال شما اگر در نظر دارید که یک پیج 10 هزار فالووری خریداری کنید احتمال اینکه بتوانید دقیقا پیجی با همین میزان فالوور پیدا کنید پایین است و چون باید مقدار ریزش فالوورها را نیز مد نظر قرار دهید، اگر چنانچه توانستید پیجی با 12کا پیدا کنید در خرید آن تعلل نکنید.

نکاتی که باید موقع خرید پیج مورد نظر داشته باشید

شاید بتوان به جرات گفت که همه ی ما اولین نکته ای که در هنگام خرید هر چیزی به آن توجه می کنیم میزان امنیت پولمان است، در این حوزه نیز این امر صادق می باشد و برای اطمینان از امنیت پول خود در خرید پیج اینستاگرام بایستی نکاتی را مورد توجه قرار دهیم.

گام اول

گام اول برای وصول اطمینان از هدر نرفتن پولمان توجه به این نکته است که نباید از یک شخص معمولی پیج را خریداری کنید، بلکه برای این کار از طریق یک وبسایت یا شرکت اقدم کنید. می توان دلیل آن را هم اینگونه بیان کرد که احتمال کلاه برداری به انحاء گوناگون در خرید پیج توسط یک فرد معمولی بسیار بیشتر از یک شرکتی است که به شکل حرفه ای در این حوزه فعال است.

گام دوم

دومین گام جهت حصول اطمینان از امنیت پول خرید پیج، مطمئن شدن از این نکته است که شرکت مورد نظر شما که قصد خرید پیج از آن را دارید دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد. داشتن نماد اعتماد برای یک وب سایت به این معنی است که شما با خیال راحت می توانید از این شرکت ها خرید نمایید.

گام سوم

آخرین نکته ای که باید در هنگام خرید پیج رعایت شود این امر است که نباید هرگز فیش پرداخت خود را (چه به صورت آنلاین باشد چه حضوری) دور بیاندازید که احیانا در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوانید با استفاده از کد رهگیری مندرج در آن، مشکل پیش آمده را پیگیری نمایید.

نکات مهمی که باید بعد از خرید پیج رعایت شود

نکته نخست که باید بعد از پروسه خرید پیج مورد توجه قرار گیرد، این است که بایستی Gmail پیج خریداری شده را به Gmail خودتان تغییر بدهید و در گام بعدی ایمیل تان را تایید کنید که در صورت تایید نشدن احتمال اینکه هک شود بالا می رود.

دومین گام بعد از خرید پیج تغییر دادن شماره پیج به شماره مورد استفاده خودتان و سپس تایید شماره تان است. که این امر خود می تواند به عنوان عاملی برایش افزای امنیت پیج عمل کند حتی بهتر است که پیجتان را به تایید دو مرحله ای برسانید. این کار می تواند به شکل چشمگیری باعث بالا رفتن امنیت پیجتان شود.

3-آخرین کاری که باید برای افزایش میزان امنیت پیجتان باید انجام دهید این است که پیج خود را به یک پیج بیزنسی تبدیل کرده و آن را به اکانت فیسبوک تان وصل کنید که این کار نیز در بالا رفتن امنیت پیج می تواند موثر واقع شود.