igtv چیست ؟؟ (ای جی تی وی) igtv اینستاگرام کجاست ؟ چگونه کامنت igtv را ببندیم ؟ از اولین سوالاتی هستند که خیلی از کاربران امروزه در پی آن هستند. اینستاگرام برای حفظ کاربران خود همواره آپدیت های جدیدی را منتشر می کند که در این سایت تک تک آپدیت های اینستاگرام به صورت کامل توضیح داده می شود.

igtv چیست ؟

ای جی تی وی بخشی از اینستاگرام است که می توانید فیلم هایی به مدت یک ساعت در آن منتشر کنید. در گذشته شما تننها می توانستید فیلم هایی به مدت 1 دقیقه در اینستاگرام منتشر کنید. اما هم اکنون این قابلیت وجود دارد که فیلم هایی با زمان بیش از 1 دقیقه منتشر کنید و برای انتشار آن ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

مقاله پیشنهادی: اصطلاحات اینستاگرام در سال 2020 را بشناسیم

با توجه به این که اینستاگرام روزانه آپدیت های متعددی منتشر میکند، در نتیجه کلمات جدیدی وارد اینستاگرام می شوند که مسلما برای ما سوالاتی ایجاد می کنند. ما نیز مقاله ای برای این اصطلاحات نوشته ایم که در صورت لزوم می توانید آن را ☝ نیز مطالعه کنید.

igtv اینستاگرام کجاست ؟

ای جی تی وی اینستاگرام در زمان‌های مختلف جای خود را تغییر داده است. در حال حاضر بریا ورود به بخش ای جی تی وی اینستاگرام باید از بخش اکسپلور وارد شوید. در قسمت اکسپلور در بالای صفحه یک ایکون وجود دارد که بر روی آن کلمه igtv نوشته شده است. با کلیک بر روی آن وارد بخش آی جی تی وی می شوید. در این قسمت تمامی ای جی تی وی های اینستاگرام برای شما نمایش داده می شود. هر کدام را که می خواهید تماشا کنید.

چطوری کامنت igv اینستاگرام را ببندم ؟

برای بستن کامنت igtv اینستاگرام حتما فیلمی را در بخش ای جی تی وی اینستاگرام اپلود کرده اید. امکان بستن کامنت igtv (ای جی تی وی)قبل از انتشار وجود ندارد اما پس از انتشار به راحتی می توانید کامنت ای جی تی وی اینستاگرام را ببندید. برای انجام این کار مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

🔔 در ابتدا وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید.

انتخاب پروفایل igtv اینستاگرام

🔔 پس از آن به بخش ای جی تی وی اکانت خود بروید. اگر آیکنی که در تصویر زیر مشخص شده است را مشاهده نمی کنید، بدانید که فیلم شما در بخش آی جی تی وی منتشر نشده است.
در این بخش فیلم هایی که بیش از یک دقیقه دارند و منتشر کرده اید را به شما نشان میدهد. آن فیلمی که می خواهید بخش کامنت های آن را ببندید، انتخاب کنید.

بخش ای جی تی وی اینستاگرام
igtv اینستاگرام چیست؟

🔔 حال فیلم برای شما نمایش داده می شود. در قسمت پایین فیلم آیکون های متعددی وجود دارد. آیکون کامنت که همان آیکون نمایش داده شده در تصویر است را انتخاب کنید.

بستن کامنت ها رد ای جی تی وی اینستاگرام

🔔 صفحه ای جدید باز می شود. بر روی آیکون سه نقطه در سمت راست کلیک کنید.

چگونه کامنت را رد آی جی تی وی ببندیم ؟

🔔 در این صفحه گزینه ی اول همان گزینه ای است که شما به دنبال آن هستید. با فعال کردن آن، یخش کامنت ها بسته می شود و کار شما به سادگی تمام شد.

غیرفعال کردن بخش کامنت ها در ای جی تی وی

مشکلات مربوط به بستن کامنت igtv اینستاگرام

1. igtv چیست ؟ 🏆

ای جی تی وی جدیدترین بخش اینستاگرام است که می توانید فیلم های بیش از یک دقیقه تا یک ساعت را در آن منتشر کنید.

2. برای استفاده از ای جی تی وی باید هزینه پرداخت شود؟ 🏆

خیر، هیچ گونه هزینه ای نیاز نیست و این قابلیت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

3. آیا همه ی کاربران می توانند از این بخش استفاده کنند؟ 🏆

هرکاربری با هر تعداد فالوور و لایکی می تواند از ای جی تی وی استفاده کند و قابلیت استفاده از آن برای همه ی کاربران فعال است.

4. چند تا فیلم ای جی تی وی می توانم در اینستاگرام اپلود کنم؟ 🏆

محدودیتی در تعداد اپلود فیلم در ای جی تی وی وجود ندارد. هر تعداد که بخواهید می توانید آپلود کنید.

5. فیلم های ای جی تی وی چند دقیقه می تواند باشد؟ 🏆

تاکنون حداکثر زمان برای انتشار فیلم های ای جی تی وی 1 ساعت است. بیش از یک ساعت فعلا نمی توانید. اگر خواستید فیلمی را منتشر کنید می توانید از دو تا آی جی تی وی استفاده کنید.

6. آیا امکان حذف ای جی تی وی وجود دارد؟ 🏆

بله شما به راحتی می توانید ای جی تی وی اینستاگرام خود را حذف کنید.

جمع بندی

چگونه کامنت igtv را ببندیم از سوالات مهمی است که خیلی از کاربران ان را از ما میپرسند. در این مقاله تلاش کردیم تا جواب کاملی به این سوال دهیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر در بستن کامنت igtv به مشکلی برخورد کردید، در قسمت نظرات مطرح کنید تا به سرعت شما را راهنمایی کنیم. از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما ممنونیم! نظر شما در مورد چگونه کامنت igtv را ببندیم چیست؟

4/5 - (55 امتیاز)