دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی چگونه است؟ در این مقاله قصد داریم به این سوال بپردازیم و راه حل های متفاوتی را برای این کار ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی

چنانچه می‌خواهید اکانت اینستاگرام خود را برای همیشه حذف کنید، مراحل زیر را به ترتیب اجرا نمایید:

  1. برای ورود به صفحه دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی روی لینک زیر کلیک کنید. سپس نام کاربری و پسوورد پیجتان را در کادر های Username و Password وارد کرده و گزینه Log in را لمس کنید.

لینک صفحه حذف اکانت اینستاگرام

صفحه دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی

اگر به هر دلیلی پسورد خودتان را به یاد نمی آورید و یا نمیتوانید وارد شوید، از طریق مقاله تغییر رمز اینستاگرام با آموزش تصویری و ویدیویی پسورد پیج خود را تغییر دهید.

  1. روی کادر مقابل عبارت Why are you deleting your account کلیک کنید
  1. در منوی باز شده جواب های متفاوتی وجود دارد که میتوانید هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید. بیشتر اوقات برای دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی، آخرین گزینه یا همان Something else (به معنی یک چیز دیگر) را انتخاب میکنیم.
  1. در کادر 1 یا همان To continue, please re-type your password باید مجدداً پسورد پیج اینستاگرام خود را وارد کنید.
  1. پس از اینکه پسورد پیج خودتان را وارد کردید ، باید آخرین قدم برای دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی را انجام دهید؛ برای این کار کافی است روی Permanently delete my account کلیک کنید.
  1. نمایش صفحۀ زیر به این معنی است که دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی با موفقیت انجام گرفته است.

آموزش حذف موقت اکانت اینستاگرام

مواقع زیادی هست که ما قصد نداریم تا اکانت خود را به صورت دائمی حذف کنیم. اینستاگرام برای این شرایط هم راه حلی ایجاد کرده است تا بدون نگرانی از حذف همیشگی اطلاعات خود، بتوانید مدتی از این برنامه فاصله بگیرید. برای آشنایی بیشتر با این قابلیت، مقاله‌ی دی اکتیو اینستاگرام را مطالعه کنید.

جمع بندی

مقاله ما در این قسمت به پایان می‌رسد. امیدواریم که اطلاعات مورد نیاز خود را از این مقاله گرفته باشید. اگر سوال یا موردی در مورد مقاله داشتید می‌توانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

4.6/5 - (5 امتیاز)