دنیای اینستاگرام دنیای عجیب و غریبی برای کسب و کارهاست. کسب و کارهای مختلفی در این دنیا در حال رقابت با یکدیگر هستند و هر کدام قصد دارد تا در اینستاگرام پیشرفت مضاعف داشته باشد تا بتواند به درآمد بالایی از طریق اینستاگرام برسد. مهمترین روش پیشرفت در اینستاگرام و افزایش فروش، روش افزایش فالوور در اینستاگرام است. هر چقدر که شما فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشید، همانقدر درآمد شما در این فضا بیشتر خواهد شد.

یکی از روش‌های افزایش فالوور در اینستاگرام این است که شما از ربات اینستاگرام استفاده کنید. این روش یکی از رایج‌ترین روش‌های موجود برای افزایش فالوور در اینستاگرام است و شما می‌توانید از این روش برای افزایش فالوور پیجتان در اینستاگرام استفاده کنید. بسیاری از افراد از ربات اینستاگرام استفاده می‌کنند. اما بعضا بعد از افزایش فالوور در اینستاگرام این افراد می‌خواهند تا این ربات را از روی پیج خودشان حذف کنند. در این شرایط چاره چیست. جواب این سوال را در این مقاله پیدا خواهید کرد.

چگونه ربات اینستاگرام را خاموش کنیم؟

ربات اینستاگرام ابزاری مناسب برای اینستاگرام مارکتینگ است و شما می‌‎توانید با استفاده از این ابزار برای پیج خودتان یک ادمین مجازی داشته باشید تا فالوورهایتان را افزایش دهید. حالا احتمالا می‌خواهید که ربات اینستاگرام خودتان را حذف کنید که در گوگل کلمه حذف ربات اینستاگرام را سرچ کرده‌اید و با مقاله ما مواجه شده اید. حالا در ادامه مقاله دو روش را خدمت شما معرفی کنیم تا ربات اینستاگرام را از پیج خودتان حذف کنید.

روش اول؛ حذف ربات اینستاگرام از طریق خود ربات

اینکه شما چطوری می‌توانید به صورت دستی ربات خودتان را حذف کنید به این موضوع بستگی دارد که شما از چه ربات اینستاگرامی استفاده می‌کنید و اگر ربات شما به طور مثال بر روی کامپیوتر اجرا می‌شود شما می‌توانید با حذف آن نرم افزار ربات را غیر فعال کنید و خارج شدن از ربات اینستاگرام را به خوبی انجام دهید. اگر ربات شما بر روی اندروید اجرا می‌شود شما باید با حذف کردن اپلیکیشن آن ربات از اندروید عملیات از بین بردن ربات اینستاگرام را انجام دهید.

البته می‌توانید از خود سایت هم درخواست کنید تا ربات را از روی پیج شما حذف کنند. برای مثال شما می‌خواهید بهترین رباتی که در ایران استفاده می‌شود یعنی اینبو را از روی پیج خودتان حذف کنید. در این شرایط شما می‌توانید از پشتیبانان ما بخواهید تا ربات را از روی پیج شما حذف کنند و باز هر وقت که شما خواستید ربات را برای شما فعال کنند. البته بعضا از داخل خود برنامه ربات هم می‌توانید ربات را غیر فعال کنید و فقط کافیست به به بخش تنظیمات بروید و ربات را غیر فعال کنید.

روش دوم؛ حذف ربات اینستاگرام از طریق اینستاگرام

در تنظیمات اینستاگرام شما می‌توانید وبسایت‌ها یا برنامه‌هایی که به اینستاگرام شما متصل هستند را مشاهده کنید. ربات‌های اینستاگرامی از طریق اینستاگرام قابل شناسایی هستند و وقتی که شما آنها را به اکانت اینستاگرام خودتان اضافه می‌کنید اینستاگرام متوجه این موضوع می‌شود. یعنی شما اگر از وبسایت‌هایی استفاده کنید که از api اینستاگرام استفاده می‌کنند این موضوع در پنل اینستاگرام برایتان قابل مشاهده خواهد بود. اینستاگرام لیستی از برنامه‌‌هایی که شما از طریق آنها به اینستاگرام متصل هستید را خدمت شما نشان خواهد داد.

برای اینکه از طریق اینستاگرام ربات‌های اینستاگرام را حذف کنید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. در مرحله اول شما باید وارد نسخه وب اینستاگرام شوید. نسخه وب اینستاگرام از طریق این لینک در دسترس است.
  2. بعد از اینکه وارد لینک بالا شدید باید از طریق نام کاربری و رمز عبور وارد وبسایت اینستاگرام شوید. برای این کار بعد از وارد کردن اطلاعات حسابتان روی گزینه login کلیک کنید.
  3. بعد از اینکه وارد وبسایت شدید روی گزینه تنظیمات کلیک کنید. برای ورود به تنظیمات اینستاگرام شما باید روی آیکون settings کلیک کنید.
  4. بعد از کلیک روی settings وارد صفحه جدیدی خواهید شد. بعد از اینکه وارد صفحه جدیدی شدید روی گزینه apps and website کلیک کنید.
  5. در صفحه جدید لیستی از ربات‌های استفاده شده در اینستاگرام خودتان را خواهید دید. در این بخش بعد از اینکه ربات‌ها را دیدید فقط کافیست تا برای خارج شدن از ربات اینستاگرام مورد نظرتان روی گزینه remove کلیک کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله از وبسایت آیجی تاپ با یکدیگر روش حذف ربات اینستاگرام را یاد گرفتیم. این مقاله به این خاطر نوشته شده بود که بسیاری از شما از ما پرسیده بودید که چگونه ربات اینستاگرام را غیر فعال کنیم. این مقاله نیز جواب سوال شماست. امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را بکنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)